BENDRA VILNIAUS UNIVERSITETO INFORMACIJA
CHEMIJOS INSTITUTO INFORMACIJA
Chemijos mokslo krypties doktorantūros komitetas
Gamtos mokslų srities chemijos mokslo krypties doktorantūros komitetas:
- prof. habil. dr. Aivaras Kareiva – komiteto pirmininkas, Vilniaus universitetas;
- dr. Jurga Juodkazytė – Fizinių ir technologijos mokslų centras;
- prof. dr. Ričardas Makuška – Vilniaus universitetas;
- prof. dr. Gediminas Niaura – Fizinių ir technologijos mokslų centras, Vilniaus universitetas;
- prof. habil. dr. Eugenijus Norkus – Fizinių ir technologijos mokslų centras;
- prof. habil. dr. Audrius Padarauskas – Vilniaus universitetas;
- habil. dr. Rimantas Ramanauskas – Fizinių ir technologijos mokslų centras;
- prof. habil. dr. Arūnas Ramanavičius – Vilniaus universitetas;
- prof. dr. Simas Šakirzanovas – Vilniaus universitetas, Fizinių ir technologijos mokslų centras.
Komitetas patvirtintas 2018-05-07 VU mokslo prorektoriaus įsakymu Nr. D-498;
Komiteto pakeitimai patvirtinti 2023-07-18 VU mokslo prorektorės įsakymu Nr. D-791.
Chemijos mokslo krypties doktorantūros komiteto nutarimai
- Kvalifikaciniai reikalavimai Chemijos mokslo krypties doktorantų vadovams ir gynimo tarybų nariams (nuo 2024 m. liepos 1 d.)
Chemijos mokslo krypties doktorantūros studijų dalykų aprašai
- Adsorbcija
- Aktualios paviršiaus inžinerijos ir taikomosios elektrochemijos temos
- Anglinių fazių chemija ir fizika
- Aplinkos chemija
- Biocheminiai analizės metodai
- Cheminė kinetika
- Chromatografija
- Elektrocheminė kinetika
- Elektrocheminiai analizės metodai
- Elektrolitų tirpalai
- Heterociklinių junginių chemija
- Heterograndžiai polimerai
- Jonogeniniai polimerai
- Kietafazių reakcijų tyrimai
- Kietų kūnų struktūra ir jų tyrimo metodai
- Koloidų chemija ir technologija nanochemijoje
- Kompleksinių junginių elektrochemija
- Kristalinių ir magnetinių struktūrų nustatymas
- Makromolekulių struktūra ir tyrimo metodai
- Mikrobiniai kuro elementai
- Organinių reakcijų mechanizmai
- Organometalinių junginių chemija
- Organinių junginių spektroskopija
- Pereinamųjų metalų oksidų zolių-gelių chemija
- Plonųjų sluoksnių rentgeno spindulių difrakcija
- Spektroskopiniai analizės metodai
- Stambiamolekulių junginių reakcijos
- Šiuolaikinė organinė sintezė
- Tyrimo metodai elektrochemijoje
- Vaistų kūrimo principai
Chemijos mokslo krypties dalykinio doktorantūros egzamino laikymas
VU doktorantams įstojusiems iki 2023 m.
Norint laikyti dalykinį doktorantūros egzaminą reikia užpildyti prašymą ir ne vėliau kaip 3 darbo dienos iki egzamino laikymo datos atsiųsti jį el. paštu . Parengtas CHGF dekano įsakymas dėl egzamino laikymo komisijos sudarymo bus atsiųstas į Jūsų VU el. paštą.
Išlaikyti egzaminai fiksuojami egzaminų protokole. Jo pavyzdys skelbiamas VU interneto svetainėje adresu https://www.vu.lt/studijos/doktoranturos-studijos#dokumentu-pavyzdziai.
Jei esate pasirinkę kito padalinio kuruojamos mokslo krypties doktorantūros dalyką – dėl egzamino komisijos sudarymo reikia kreiptis į tą padalinį.
VU doktorantams įstojusiems nuo 2023 m.
Norint laikyti dalykinį doktorantūros egzaminą reikia užpildyti prašymą ir ne vėliau kaip 3 darbo dienos iki egzamino laikymo datos atsiųsti jį el. paštu . Parengtas CHGF dekano įsakymas dėl egzamino laikymo komisijos sudarymo bus atsiųstas į Jūsų VU el. paštą.
Jei esate pasirinkę kito padalinio kuruojamos mokslo krypties doktorantūros dalyką – dėl egzamino komisijos sudarymo reikia kreiptis į tą padalinį.
Išlaikius egzaminą, ne vėliau kaip per 1 darbo dieną, reikia apie tai informuoti, nurodant gautą pažymį, el. paštu , tuomet išlaikytas egzaminas bus užfiksuotas egzaminų protokole DVS „Avilys“ ir informacija perduota VU Doktorantūros ir podoktorantūros skyriui.
Kreditų už dalyvavimą bendruosius gebėjimus stiprinančiose veiklose ir mokymuose užskaitymas
Vilniaus universiteto Senato 2023 m. spalio 17 d. nutarimu Nr. SPN-44 patvirtintas Vilniaus universiteto Mokslo doktorantūros reglamentas (45 punktas) nustato, kad 3–5 kreditai iš doktoranto darbo plane numatytų kreditų turi būti skirti bendrųjų gebėjimų ugdymui (t. y. projektų paraiškų rengimas, mokslinis rašymas, akademinės etikos, intelektinės nuosavybės, verslumo, komunikaciniai gebėjimai ir kt.). Kreditai gali būti skiriami už dalyvavimą bendruosius gebėjimus stiprinančiose veiklose ar doktorantų tarptautinėse vasaros ir (ar) žiemos mokyklose, taip pat kitose veiklose Lietuvoje ar užsienyje, jeigu jos nėra tiesiogiai susijusios su rengiamos disertacijos tema.
Vilniaus universiteto Mokslo ir inovacijų departamento organizuojami mokymai, skirti bendrųjų gebėjimų ugdymui, skelbiami Vilniaus universiteto tinklalapyje. Pažymėjimai už šiuos mokymus išduodami pasibaigus vieniems mokslo metams (rudens ir pavasario semestrams) iki rugsėjo mėnesio. Viename pažymėjime nurodomi visi per praėjusius mokslo metus doktoranto/ės lankyti mokymai. Pažymėjimai yra elektroniniai, pasirašomi ir registruojami dokumentų valdymo sistemoje „Avilys“. Pasirašyti ir užregistruoti pažymėjimai arba persiunčiami el. paštu, arba perduodami pačioje „Avilio“ sistemoje (Vilniaus universiteto darbuotojams) doktorantui.
Bendruosius gebėjimus stiprinančias veiklas doktorantas gali rinktis ne tik Vilniaus universitete ar Fizinių ir technologijos mokslų centre, bet ir kitose Lietuvos ar užsienio institucijose.
Kaip bendruosius gebėjimus stiprinančios veiklos nepripažįstami dalykinę kompetenciją ugdantys mokslo renginiai, paskaitos, seminarai, kursai, stažuotės, ar dalyvavimas konferencijose, viešinant savo mokslinio darbo rezultatus.
Sprendimą dėl papildomų kreditų įskaitymo priima Vilniaus universiteto ir Fizinių ir technologijos mokslų centro chemijos mokslo krypties Doktorantūros komitetas.
Doktorantai, surinkę 3 (ar daugiau) bendrųjų gebėjimų kreditus Doktorantūros komitetui (el. paštu ) turi pateikti prašymą dėl kreditų įskaitymo, užpildytą bendrųjų gebėjimų veiklas apibūdinančią lentelę ir dokumentų (pažymėjimų, raštų ar pan.), patvirtinančių dalyvavimą bendruosius gebėjimus stiprinančiose veiklose, kopijas. Visi pažymėjimai turi būti apjungti į vieną pdf dokumentą. Paskutiniųjų metų doktorantai už bendruosius gebėjimus stiprinančias veiklas atsiskaito ne vėliau kaip likus vienam mėnesiui iki doktorantūros studijų pabaigos.
Bendrųjų gebėjimų kreditai chemijos mokslo krypties doktorantams įskaitomi už šias veiklas:
- Dalyvavimas VU ar kitų Lietuvos ar užsienio institucijų organizuojamose bendruosius gebėjimus stiprinančiose veiklose ir mokymuose (pažymėjime(-uose) nurodytas ECTS kreditų kiekis);
- Doktorantų bendrųjų gebėjimų dalykas „Akademinė raštija“ (3 ECTS kreditai);
- Neapmokama pedagoginė praktika (1 ECTS kreditas yra 25–30 akademinių valandų);
- Už dalyvavimą tarptautinėje doktorantų mokykloje-konferencijoje „Advanced materials and technologies“ (1 ECTS kreditas);
- Konferencijų organizavimas (1 ECTS kreditas, doktorantas turi būti įtrauktas į organizacinį komitetą);
- Mokslo populiarinimo veiklos: mokslo populiarinimo straipsnis mokslo populiarinimo žurnale, dalyvavimas vienoje TV ar radijo laidoje, tinklalaidėje (0,5 ECTS kredito);
- Užsienio kalbų mokymai. Doktorantams iš užsienio įskaitomas ir lietuvių kalbos mokymasis (pažymėjime(-uose) nurodytas ECTS kreditų kiekis);
- Už kitas bendruosius gebėjimus stiprinančias veiklas, pritarus Doktorantūros komitetui.
Doktorantų bendrųjų gebėjimų dalykas „Akademinė raštija“
Doktorantų bendrųjų gebėjimų dalykas „Akademinė raštija“
Kalba – lietuvių;
Semestras – pavasario;
Būdas – nuotolinis MS Teams platformoje.
Dėstytojai:
asist. dr. Julija Grigorjevaitė;
asist. dr. Greta Merkininkaitė;
doc. dr. Živilė Stankevičiūtė.
Registracija bus paskelbta nuo 2025 m. sausio 6 d.
Pilnai už dalyką atsiskaitę doktorantai gaus pažymėjimą (3 kreditai).
Chemijos mokslo krypties doktorantų atestacija
Kiekvienų doktorantūros studijų metų pabaigoje doktorantas atsiskaito už darbo plano vykdymą. ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojami doktorantai atsiskaito du kartus per metus.
Iki rugsėjo 13 d. 15.00 val. doktorantai turi pateikti (el. paštu ) nustatytos formos ataskaitą. Paskutinių doktorantūros metų doktorantai turi pateikti ir disertacijos rankraštį:
- Rengiant įprastą disertaciją, rankraštyje turi būti: titulinis lapas, turinys ir disertacijos juodraštis (teksto apimtis ne mažiau 1 autorinio lanko);
- Rengiant disertaciją mokslinių straipsnių rinkinio pagrindu, rankraštyje turi būti: titulinis lapas, turinys, disertacijos juodraštis (teksto apimtis ne mažiau 0,5 autorinio lanko) ir mokslinių straipsnių kopijos.
Doktorantūros komitetas priima sprendimą dėl atestacijos. Sprendimas gali būti: atestuoti, atestaciją atidėti nustatytam terminui, neatestuoti.
Neatestuotas doktorantas šalinamas iš doktorantūros. Valstybės finansuojamoje vietoje studijavęs doktorantas privalės grąžinti lėšas (70 bazinės socialinės išmokos dydžių) į valstybės biudžetą.
Chemijos mokslo krypties doktorantų atestacijos už 2023–2024 studijų metus vyks 2024 m. rugsėjo 23 d. CHGF Neorganinės chemijos auditorijoje (Naugarduko g. 24, LT-03225 Vilnius, Lietuva):
- Už I doktorantūros studijų metus – 10.00 val.;
- Už II doktorantūros studijų metus – 13.00 val.;
- Už III doktorantūros studijų metus – 15.00 val.;
- IV kurso doktorantai šiais metais pristatymų nedaro.
Doktorantus kviečiame ateiti 10 min. anksčiau ir įkelti savo prezentaciją į kompiuterį.
Doktorantų, dalyvavimas atestacijose yra privalomas. Atestacijos tikslas – įvertinti ar doktorantas vykdo darbo plane numatytus tikslus (egzaminai, tyrimai, publikacijos, konferencijos), suteikti galimybę doktorantams tobulinti savo pristatymo įgūdžius, glaustai pristatyti atliktus mokslinius tyrimus platesnei auditorijai bei gauti grįžtamąjį ryšį iš savo kolegų bei fakulteto mokslininkų.
Doktorantai, kurie atestacijos metu:
- pagal VU Rektoriaus įsakymą yra stažuotėje arba komandiruotėje;
- jau parengė daktaro disertaciją ir VU Rektoriaus įsakymu yra numatyta gynimo data;
yra atestuojami (turi atsiųsti ataskaitą), bet pristatymų nedaro. Šių doktorantų ataskaitas aptarsime komisijoje po doktorantų pristatymų. Doktorantai, kurie atestacijos metu bus išvykę, turi apie tai pranešti el. paštu , nurodant Rektoriaus įsakymo numerį ir datą. Doktorantų, kurie bus išvykę, vadovai turi pateikti atsiliepimą apie doktoranto darbą už ataskaitinį laikotarpį arba doktorantui bus numatyta atskira atestacijos data.
- Doktorantai, kurie yra akademinėse atostogose – atestacijoje nedalyvauja.
Svarbu:
- Doktorantūros komiteto 2019-09-27 nutarimu Nr. 610000-KI-65 chemijos mokslo krypties doktorantai, studijų plane numatytus egzaminus, privalo išlaikyti per pirmus dvejus doktorantūros studijų metus.
- Teikiant informaciją apie publikacijas ar konferencijas reikia nurodyti ne tik pavadinimą, bet ir autorius, žurnalą ir kitą būtiną bibliografinę informaciją. Jeigu yra publikacijos, kurios nebus naudojamos disertacijai reiktų tai pažymėti.
- Ankstesnių metų informaciją ataskaitoje reikia palikti. Lentelėse reikia trumpai pateikti informaciją, o ne pažymėti „+“ arba atlikta.
- Ataskaitoje turi būti tik informacija apie doktorantūros studijų darbus. Apie darbą įvairiuose projektuose nerašyti.
- Raginame doktorantus dalyvauti konferencijose užsienyje bei planuotis stažuotes.
- Prašome IV kurso doktorantus prašymą dėl bendrųjų kreditų įskaitymo pateikti iki atestacijos ataskaitos pateikimo.
Pristatymas:
Atestacijai doktorantas turi paruošti 5 min. pristatymą apie ataskaitiniais doktorantūros studijų metais atliktus darbus. DOKTORANTŲ ATESTACIJOS PRISTATYME TURI BŪTI:
1. Titulinė skaidrė (Institucijos ir katedros pavadinimas, doktoranto vardas, pavardė, disertacinio darbo pavadinimas/tema, vadovo/konsultanto vardas, pavardė);
2. Įvadas (1 skaidrė su trumpa informacija apie disertacinio darbo objektą, aktualumą, tikslą);
3. Ankstesnių metų rezultatai (1 skaidrė apie pagrindinius rezultatus ankstesniais metais);
4. Rezultatai (ataskaitiniais metais atlikti darbai ir gauti rezultatai, pateikiant paveikslus, grafikus, lenteles);
5. Informacija apie išlaikytus egzaminus;
6. Informacija apie publikacijas, konferencijas, stažuotes, mokymus;
7. Darbų planas kitiems metams (1 skaidrė). IV kurso doktorantai informuoja apie pasiruošimą disertacijos gynimui.
Daugiau informacijos apie atestaciją siunčiama doktoranto VU el. paštu.
Chemijos mokslo krypties daktaro disertacijos gynimas
CHEMIJOS MOKSLO KRYPTIES DAKTARO DISERTACIJOS GYNIMAS
Informacija apie disertacijos gynimą pateikta Reglamento VII skyriuje ir VU tinklapyje.
Doktorantams, įstojusiems iki 2023 m.
Doktorantas gali teikti ginti disertaciją, kai:
- yra išlaikęs visus doktoranto darbo plane numatytus egzaminus ir surinkęs mažiausiai 3 bendrųjų gebėjimų kreditus (kreditai turi būti patvirtinti Doktorantūros komiteto protokolu);
- svarbiausius savo tyrimų rezultatus yra paskelbęs ne mažiau kaip dviejuose straipsniuose, išspausdintuose (arba priimtuose spausdinti) tarptautiniuose mokslo leidiniuose, turinčiuose cituojamumo rodiklį Clarivate Analytics Web of Science (CA WoS) duomenų bazėje;
3. savo tyrimų rezultatus yra pristatęs ne mažiau kaip dviejuose tarptautiniuose moksliniuose renginiuose;
4. yra ne mažiau kaip tris mėnesius (bendra trukmė) stažavęsis užsienio mokslo ir studijų institucijoje (institucijose) (rekomenduotina);
5. parengęs disertaciją.
Doktoranto vadovo siūlymu, Chemijos krypties doktorantūros komitetui pritarus, kaip disertacija gali būti teikiama ginti ir disertacija mokslinių straipsnių rinkinio pagrindu. Šiuo atveju disertaciją turi sudaryti ne mažiau kaip 1 autorinio lanko apimties apžvalga, santrauka lietuvių ar užsienio kalba (ne ta kalba, kuria parengta apžvalga) ir disertanto mokslinių publikacijų disertacijos tema kopijos.
Svarbiausius tyrimų rezultatus disertantas turi būti paskelbęs ne mažiau kaip keturiuose straipsniuose (iš kurių bent viename disertantas įrašytas pirmuoju bendraautoriumi arba yra vienintelis autorius), atspausdintuose tarptautiniuose mokslo leidiniuose, turinčiuose cituojamumo rodiklį Clarivate Analytics Web of Science (CA WoS) duomenų bazėje. Nuo 2023 m. birželio 1 d. įsigalioja 2022-12-23 Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu Nr. V-2003 patvirtintas Mokslo doktorantūros nuostatų pakeitimas, kuriame nustatoma, kad disertantas, ginantis disertaciją straipsnių rinkinio pagrindu, "svarbiausius tyrimų rezultatus [...] turi būti paskelbęs ne mažiau kaip keturiuose straipsniuose (ir būti bent dviejų iš jų vienintelis autorius arba pagrindinis bendraautorius), kurie paskelbti arba priimti paskelbti (turintys skaitmeninio objekto indentifikatorių (angl. digital object identifier) (toliau – DOI) ar kitą priėmimo paskelbti pagrindimą).
Ginantis mokslinių straipsnių rinkinio pagrindu doktoranto vadovo siūlymas disertaciją ginti mokslinių straipsnių rinkinio pagrindu, kuriame nurodytas publikacijų reikšmingumas ir koks doktoranto indelis į paskelbtas publikacijas turi būti atsiųstas (pdf ir docx formatu) Doktorantūros komitetui (el. paštu ) likus ne mažiau kaip 2 savaitėms iki disertacijos svarstymo katedroje.
Doktorantas kartu su vadovu dėl disertacijos svarstymo katedroje kreipiasi tiesiogiai į katedros vedėją ir katedros administratorę. Katedros posėdžio metu įvertinama disertacija, doktoranto paskelbti moksliniai straipsniai, išlaikyti egzaminai, dalyvavimas mokslinėse konferencijose ir priimamas sprendimas (įforminamas katedros protokolu), ar disertacija atitinka disertacijai keliamus reikalavimus ir gali būti teikiama viešam gynimui. Siūlomi disertacijos recenzentai, disertacijos gynimo data, laikas, vieta ir kalba bei gynimo tarybos nariai. Chemijos mokslo krypties doktorantų daktaro disertacijos gynimo tarybos nariais gali būti skiriami mokslininkai, kurie yra paskelbę ne mažiau kaip 7 mokslinius straipsnius CA WoS ir per pastaruosius 5 metus paskelbę ne mažiau kaip 5 mokslinius straipsnius CA WoS. Gynimo tarybos nariai turi vykdyti mokslinius tyrimus, kurie yra artimi ginamos disertacijos temai. Gynimo tarybos narys negali turėti bendrų publikacijų su disertantu, o daugiau kaip pusė gynimo tarybos narių turi per paskutinius penkerius metus neturėti bendrų publikacijų su disertanto vadovu (disertaciją ginant eksternu – moksliniu konsultantu). Ne mažiau kaip vienas gynimo tarybos narys turi būti iš užsienio mokslo ir studijų institucijos.
Po teigiamo katedros posėdžio sprendimo doktorantas Doktorantūros komitetui (el. paštu ) atsiunčia prašymą dėl disertacijos svarstymo Doktorantūros komitete ir disertacijos rankraštį. Katedros protokolą DVS „Avilys“ susipažinimui Aleksandrai Prichodko perduoda katedros administratorė.
Gavus šiuos dokumentus, Doktorantūros komitetas, ne vėliau kaip per dvi savaites (išskyrus liepos ir rugpjūčio mėnesius) surengia Komiteto posėdį, kuriame paskiriami recenzentai (rekomenduojama, kad vienas recenzentas būtų iš užsienio mokslo ir studijų institucijos). Recenzentai išsamiai susipažįsta su darbu ir per mėnesį savo vertinimus raštu pateikia Doktorantūros komitetui.
Jeigu recenzentų sprendimu, disertacija atitinka jai keliamus reikalavimus ir gali būti ginama, Doktorantūros komitetas, ne vėliau kaip per dvi savaites (išskyrus liepos ir rugpjūčio mėnesius) parengiamas Doktorantūros komiteto protokolas dėl teikimo ginti disertaciją.
Tolimesni doktoranto žingsniai ir dokumentų, pateikiamų Doktorantūros ir podoktorantūros skyriui (Universiteto g. 3, 108 kab.) prieš daktaro disertacijos gynimą, sąrašas nurodytas VU tinklalapyje.
Dokumentai pateikiami likus ne mažiau kaip 1,5 mėn. iki nustatytos daktaro disertacijos gynimo datos.
Doktorantų gynimams Chemijos ir geomokslų fakultete penktadieniais nuo 14.00 val. rezervuota Neorganinės chemijos auditorija. Auditoriją gynimui rezervuoti reikia pas CHGF studijų administratorę Gintarę Rimkutę (el. paštas ).
Chemijos instituto doktorantų atsiskaitymas už išvykas
DOKTORANTŲ IŠVYKOS
Išvykas reglamentuojantys dokumentai
- Planuodamas išvyką doktorantas turėtų tartis su vadovu ir atsižvelgdamas į rekomendacijas pasirinkti, į kokią konferenciją, stažuotę ar pan. vykti.
- Iškilus klausimams dėl išvykos išlaidų apmokėjimo, jis gali konsultuotis su padalinio finansus kuruojančiu asmeniu.
- Prieš išvykdamas doktorantas turi užpildyti prašymą ir pateikti Doktorantūros ir podoktorantūros skyriui.
- Doktorantas gali išvykti tik tada, kai yra paruoštas ir pasirašytas rektoriaus ar jo įgalioto asmens įsakymas.
- Kelionės metu kaupkite ir saugokite visus su išvykos išlaidomis susijusius finansinių dokumentų originalus.
Prašymą dėl išvykos galima siųsti el. paštu arba pristatyti Doktorantūros ir podoktorantūros skyriui (Universiteto g. 3, 109 kab.). Svarbu, kad jis būtų užpildytas bei pasirašytas.
Grįžus iš išvykos per 5 darbo dienas doktorantas privalo atsiskaityti už išvyką, t. y. pateikti originalius finansinius dokumentus apie išvykos metu patirtas faktines išlaidas:
- traukinio, autobuso bilietus (čekius, sąskaitas faktūras);
- vietinio transporto bilietus;
- gyvenamojo ploto nuomos išlaidas įrodančius dokumentus, jei paslaugas pirkote kaip fizinis asmuo (sąskaitas faktūras, čekius, pinigų priėmimo kvitus, išrašus iš banko (jei mokėta banko kortele);
- jei vykstama nuosavu automobiliu – transporto priemonės registracijos liudijimo kopiją ir kuro įsigijimo čekius/kvitus. Keliems doktorantams vykstant vienu automobiliu degalų/kelionės išlaidos apmokamos tik vienam vykstančiajam;
- doktorantas turi užtikrinti, kad PVM sąskaitos faktūros, sąskaitos faktūros ir kiti finansiniai dokumentai, kuriuose yra mokėtojas (gavėjas) būtų išrašyti jam kaip fiziniam asmeniui.
Atsiskaityti už patirtas išlaidas kelionės metu ir užpildyti išvykos ataskaitą galima:
- Doktorantai, kurie įdarbinti Vilniaus universitete, bet į komandiruotę vyko kaip doktorantai, turi DVS „Avilys“ užpildyti „FD Studento išvykos išlaidų ataskaitą“, o originalius finansinius dokumentus pristatyti Aleksandrai Prichodko (Naugarduko g. 24, 222 kab.).
- Doktorantai, kurie įdarbinti Vilniaus universitete ir į komandiruotę vyko kaip darbuotojai, turi DVS „Avilys“ užpildyti „Komandiruotės (stažuotės) išlaidų ataskaitą“, o originalius finansinius dokumentus pristatyti Gretai Inkrataitei (Naugarduko g. 24, 221 kab.).
- Doktorantai, kurie nėra įdarbinti Vilniaus universitete, turi el. paštu pateikti užpildytą ataskaitą ir finansinių dokumentų el. kopijas, o originalius finansinius dokumentus pristatyti Aleksandrai Prichodko (Naugarduko g. 24, 222 kab.)
Svarbu:
- Laiške privaloma nurodyti išvykos įsakymo datą ir numerį;
- Siunčiamų finansinių dokumentų el. kopijos turi būti sunumeruotos ir pavadintos taip kaip nurodyta ataskaitoje.