Kraštovaizdžio geografė dr. Giedrė Godienė LRT Dainų šventės šimtmečio studijoje kalbėjo apie Vilniaus kraštovaizdį, aktyvią piliečių poziciją saugant miškus ir apie asmeninį santykį su mišku.

2024.07.04

Į mišką su daina eikime, o ne su kirviu! Ir išsaugokime bent 100 miškų. LRT Dainų šventės Šimtmečio studijoje“ pakalbėjome suMariumi Čepuliu apie dainų šventę gal skirtingai, o apie miškus – VIENINGAI.

Kas įdomausitės, žiūrėkite 30 min. nuo 0.56:10 iki pabaigos. Greta dar gražios Selemono Paltanavičiaus, Veronikos Povilionienės ir Vytauto Miškinio mintys. Linkiu tautai gražiai augti girioms žaliuojant! Žmogaus ir miško ryšys dar liko mažai aptartas – matyt, tam reikia platesnio eterio! – mintimis dalijasi geografė dr. Giedrė Godienė.