Geografai turi ką pasiūlyti tiems, kas ieško ilgalaikio tvarumo!

VU CHGF GI Geografijos ir kraštotvarkos katedros dėstytojai doc. dr. Jonas Volungevicius ir doc. dr. Ričardas Skorupskas 2024 m. birželio 21 d. skaitė pranešimą „Agromiškininkystės sprendimai kaip biologinės įvairovės palaikymo ir didinimo priemonė žemės ūkio naudmenose“ Dotnuvoje, Kėdainių rajone vykstančioje žemės ūkio parodoje „Agrovizija 2024. Daugiau su mažia“.

2024.06.21

Kaip pasirūpinti, kad biogenai liktų laukuose, duotų didžiausią naudą žemės ūkio produkcijai, o ne nukeliautų į vandens telkinius ir Baltijos jūrą?

Daugiau skaitykite čia.