nuotrauka viesinimui soc. tinkl

Projekto kodas: NR. 10-038-T-0138

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2024-09-27

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2025-08-31

Daugiau informacijos apie projektą gali suteikti mokslinis projekto vadovas doc. dr. Anton Popov

Projektą vykdo Vilniaus universitetas

Apie projektą:

Šiuo projektu būtų prisidedama prie minėtos problemos sprendimo, ieškant partnerių ir įvertinant idėją, kurios pagrindu galima būtų teikti sėkmingą paraišką pagal programos „Europos horizontas“ kvietimą „ERC STARTING GRANTS“ tarpdisciplininio projekto vykdymui.

Šio projekto uždaviniai:

Šis projektas yra skirtas pasiruošti paraiškos teikimui pagal „Europos horizontas“ kvietimą „ERC STARTING GRANTS“ paviršių plazmonų rezonanso (PPR) spektroskopijos imuninių jutiklių kūrimo tematikoje. PPR spektroskopija yra vienas iš jautriausių analizės metodų, leidžiančių detektuoti mažos koncentracijos analites. Tačiau nanostruktūrų panaudojimas atveria naujas galimybes registruoti ypač mažas įvairių biožymenų, tokių kaip vėžio biožymenys, registravimui. Vėžio biožymenų ypač mažų koncentracijos nustatymas leis pagerinti vėžio ankstyvosios diagnostikos galimybes.

Projekto tikslas – Įvertinti galimą projekto, skirto vienalaikiam vėžio biožymėnų nustatymui taikant paviršių plazmonų rezonanso spektroskopiją, idėją, rengiantis programos „Europos horizontas“ ERC STARTING GRANTS kvietimui teikti paraišką.

Projekto tikslinė grupė - Vilniaus universitetas

Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva“ lėšomis.

remejai12