ramanavicienemtep

PROJEKTAS „MTEP idėjos pažangių nanomedžiagų taikymo imuninių jutiklių kūrime ir tobulinime analizė“ (NR. 10-038-T-0116).

Vilniaus universitetas įgyvendina projektą, kurio tikslas – patikrinti MTEP projekto idėją, siekiant kurti ir tobulinti imuninius jutiklius, panaudojant naujas, pažangias nanomedžiagas. Gauti teigiami rezultatai sudarys prielaidas svarstyti projekto paraiškos pagal programos „Europos horizontas“ kvietimą, I veiklos sritį ,,Aukšto lygio mokslas“, Europos mokslo tarybos (ERC) finansuojamą schemą „ERC dotacija patyrusiems“ (angl.: „Advanced Grant“) teikimą.

Projekto veikla: Programos „Europos horizontas“ akceleravimas.

Projekto poveiklė: MTEP idėjos tikrinimas.

Projekto administracinis vadovas: Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto doc. dr. Živilė Stankevičiūtė.

Projekto mokslinis vadovas: Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto prof. dr. Almira Ramanavičienė.

Finansuoja Europos Sąjunga NextGenerationEU