marcochiarini

Į Chemijos institutą Erasmus+ dėstymo vizitui atvyksta doc. dr. Marco Chiarini iš Teramo universiteto (Italija). Mokslininkas dirba supramolekulinės ir organometalinių junginių chemijos srityse. Jis yra daugiau nei 82 straipsnių, paskelbtų tarptautiniuose žurnaluose (H-index 26), autorius ir bendraautorius.

2024 m. gegužės 21 d. (antradienį) 9 val. kviečiame pasiklausyti paskaitos „NMR methods for food adulteration“, o gegužės 23 d. (ketvirtadienį) 12 val. bus skaitoma paskaita Essential Oils: Bioactivity, Antioxidant Activity, and Safety in Foods“.

vizitas

Paskaitos bus skaitomos Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto Neorganinės chemijos auditorijoje (141), Naugarduko g. 24.