katedru pristatymas 2023

Kovo 23 d. 16.00 val. Neorganinės chemijos auditorijoje (141 kab.) vyks CHGF Chemijos instituto katedrų pristatymai. Renginio metu galėsite susipažinti su instituto katedromis, jų atstovais bei sužinoti apie jose atliekamus mokslinius darbus.

Kovo 24 d. vyks atvirų durų diena OpenLab, kurios metu galėsite apsilankyti CHGF Chemijos instituto mokslinėse laboratorijose Naugarduko g. (nuo 9.00 iki 16.00 val.) ir Saulėtekio al. (13.00 val. rinktis NFTMC (Saulėtekio al. 3) I aukšto fojė).

Kviečiame dalyvauti visų kursų ir programų studentus, kurie norėtų sužinoti apie galimybes prisijungti prie CHGF Chemijos instituto mokslinių grupių veiklos bei pasirinkti CHGF Chemijos instituto katedrą, kurioje norėtų rengti bakalauro baigiamąjį darbą.

Kovo 27–31 d. III kurso programų Chemija ir Nanomedžiagų chemija studentai turės pasirinkti CHGF Chemijos instituto katedrą, kurioje norėtų rengti bakalauro baigiamąjį darbą. Registracijos į katedras nuoroda bus atsiųsta VU el. paštu kovo 27 d.