thermo fisher scientific naujas gamybos pastatas vilniuje 6013cea7bf0a7

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ tęsdama ilgametį bendradarbiavimą su Vilniaus universitetu, kviečia būsimuosius VU Gyvybės mokslų centro, Chemijos ir geomokslų fakulteto, Medicinos fakulteto bei Matematikos ir informatikos fakulteto 1 kurso magistrantūros studijų studentus Bendrovėje atlikti ir parengti ginti antrosios (magistro) studijų pakopos baigiamuosius darbus.

Vadovaujantis paskelbtomis konkurso sąlygomis, geriausiems studentams bus skiriamos UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ vardinės stipendijos.

Stipendijos tikslas – skatinti dalyvauti moksliniuose tyrimuose, gamybiniuose procesuose ir siekti karjeros biotechnologijai gabius bei motyvuotus Vilniaus universiteto studentus, studijuojančius su biotechnologijomis ar UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ veikla susijusius mokslus ir kryptingai gilinančius šių sričių žinias.

2022–2023 m. Stipendijos, skiriamos antrosios pakopos (magistro) studentams, dydis vieniems mokslo metams – 1.800 Eur, išmokant lygiomis dalimis kas mėnesį.

Stipendijos mokėjimas antraisiais studijų metais svarstomas ir gali būti pratęstas Konkurso vertinimo komisijos sprendimu, tuomet bendra vardinės stipendijos suma sudaro iki 3.600 Eur.

Daugiau informacijos rasite čia:

Kvietimas

Konkurso sąlygos