anton popov 2021

2022 m. birželio 21 d. Lietuvos mokslų akademijos (LMA) prezidiumas, remdamasis mokslų skyrių ekspertų komisijų LMA Jaunųjų mokslininkų stipendijoms gauti siūlymais, skyrė 15 stipendijų geriausiems jauniesiems humanitarinių, socialinių, fizinių, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslo sričių mokslininkams.

LMA nuo 2010 m. kasmet organizuoja LMA Jaunųjų mokslininkų stipendijų konkursą. Stipendijos skiriamos mokslininkams iki 35 metų amžiaus, įgijusiems daktaro mokslo laipsnį ne anksčiau kaip prieš penkerius metus iki paraiškų pateikimo termino pabaigos, jų vykdomiems aktualiems moksliniams tyrimams remti. Kandidatai stipendijai gauti turi dirbti Lietuvos mokslo ir studijų institucijose ir skelbti mokslo straipsnius su jų prieskyra.

2022–2023 m. LMA Jaunųjų mokslininkų stipendija skirta VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto mokslininkui dr. Anton Popov. Vykdomų tyrimų tema „Paviršiaus plazmonų rezonanso pagrindu veikiantys imuniniai jutikliai antikūnų prieš SARS-CoV-2 baltymus nustatymui“.

Sveikiname jaunąjį mokslininką ir linkime sėkmės tolimesniuose darbuose!

Daugiau informacijos galite rasti Lietuvos mokslo akademijos straipsnyje „Skirtos Lietuvos mokslų akademijos stipendijos geriausiems jauniesiems mokslininkams"