ljms

Konkurso nuostatai.

Norintys dalyvauti konkurse kandidatai, apgynę magistro baigiamąjį darbą Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakultete 2021-2022 mokslo metais turi kreiptis į fakulteto Studijų skyrių (el. paštas ) iki birželio 27 d. 12.00 val. ir atsiųsti šiuos dokumentus:

1. Prašymas dalyvauti konkurse;

2. Trumpas pagrindimas, kodėl siūlomą darbą verta pripažinti geriausiu;

3. Magistro baigiamasis darbas.

Kandidatų paraiškos bus svarstomos fakulteto taryboje. Atrinkti kandidatai iki 2022 m. liepos 20 d. turės pateikti paraišką LJMS tinklapyje.

Darbų pateikimo tvarka

Magistro darbus Konkursui pateikia pats magistro darbo autorius. Asmenys, norintys dalyvauti Konkurse, turi LJMS tinklapyje užpildyti Konkurso paraišką bei pateikti šiuos priedus:

• magistro darbą (*.pdf formatu);
  • fakulteto tarybos protokolo išrašą, kuriame pažymima, kad konkursui teikiamas darbas yra siūlomas kaip geriausias vienoje iš šių sričių: gamtos, technologijų, medicinos ir sveikatos, žemės ūkio, socialinių, humanitarinių mokslų, menų.

Darbų vertinimo tvarka

​Apdovanojimams už geriausius magistro darbus laimėti darbų atranka vykdoma:

• Vertintojai įvertina magistro darbą individualiai. Vieną magistro darbą vertina iki 3 ekspertų;
  • Individualiai įvertinti magistro darbai toliau vertinami ekspertų komisijos posėdyje, kur ieškant bendro sutarimo išrenkamas geriausias magistro darbas, atitinkamai vertinamoje srityje: gamtos, technologijų, medicinos ir sveikatos, žemės ūkio, socialinių, humanitarinių mokslų ir menų srityse.

Vertinimo kriterijai

​Magistro darbus vertins kompetentingi ekspertai, atsižvelgdami į šiuos aspektus:

• darbo svarba ir vertė;
  • darbo naujumas;
  • darbo (temos) originalumas;
  • išsami ir tikslinga literatūros apžvalga (teorinė dalis);
  • tinkamai parinkti tyrimų metodai;
  • tyrimų rezultatų kokybė, išvadų svarba ir/arba praktinis darbo išvadų pritaikomumas;
  • darbo apipavidalinimas, teksto nuoseklumas, kalbos taisyklingumas;
  • atitiktis mokslinių tyrimų etikai.

Kalendorius

• Darbai, pretenduojantys į geriausių magistro darbų apdovanojimus, siūlomi iki 2022 m. liepos 20 d.
  • Pateiktų magistro darbų vertinimas: iki 2022 m. lapkričio mėn.
  • Laureatų skelbimas ir apdovanojimų ceremonija numatyta 2022 lapkričio mėn.