nuotrauka praneimui

Pasitikdamas pirmąją žiemos dieną VU Chemijos ir geomokslų fakultetas skelbia Kalėdinį konkursą! Gauk dovanų Vilniaus universiteto megztinį arba puodelį!

Studijuojate, dirbate mūsų fakultete? Jau baigėte studjas? O gal domitės geografija ar chemija ir norite studijuoti pas mus?
Kviečiame sukurti bet kokį Kalėdinį papuošimą, kuris atspindėtų Jūsų studijuojamą, dėstomą, baigtą ar tik svajonių studijų programą!

Todėl:

• iki gruodžio 14 d. laukiame Jūsų Kalėdinių papuošimų nuotraukų, jas siųskite paštu ;
  • gruodžio 15 d. nuotraukos bus paskelbtos viešai VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Facebook paskyroje;
  • nuotraukos, kuri iki gruodžio 21 d. 15 val. surinks daugiausiai „patinka“ paspaudimų, autorius laimės Vilniaus universiteto džemperį, o 2 ir 3 vietos laureatai – Vilniaus universiteto puodelį!

Laukiame Jūsų nuotraukų!