capture

Talino technologijos universiteto (Estija) Plonų plėvelių cheminių technologijų laboratorijoje skelbiamos trys doktorantūros studijų pozicijos šiuose projektuose:

• H2020 projekti ERA Chair of Emerging next generation photovoltaics (2020–2026);
  • PRG627 „Antimony chalcogenide thin films for next-generation semi-transparent solar cells applicable in electricity producing windows” (2020–2024);
  • Centre of Excellence „Advanced materials and high-technology devices for energy recuperation systems” (2015–2023).

Doktorantūros studijų tematikos:

• „Development of Low Temperature Antimony Chalcogenide Disruptive Technologies for Next Generation Photovoltaics“ (daugiau informacijos);
  • „Development of antimony chalcogenide thin films for semi-transparent solar cells“, daugiau informacijos (daugiau informacijos);
  • „Development and Advanced Characterisation of Sb-chalcogenide Based Next Generation Solar Cells“ (daugiau informacijos).

Paraiškos priimamos nuo 2020 m. birželio 1 d. iki 2020 m. liepos 3 d. oficialioje Talino technologijos universiteto priėmimo sistemoje Glowbase. Pildant paraišką, skiltyje Research Field pasirinkti Chemical and Materials Technology ir atitinkamai – doktorantūros studijų tematiką.

Estijoje doktorantui skiriama 1100 Eur mėnesiui. Palyginimui, 2020 m. pirmojo ketvirčio vidutinis mėnesinis darbo užmokestis siekė – 1160 Eur (į rankas). Nominalus doktorantūros studijų laikotarpis yra 4 metai. Doktorantui leidžiama ginti disertaciją pabaigus doktorantūros studijų programą bei išleidus ne mažiau kaip tris publikacijas referuojamuose moksliniuose žurnaluose.

Detalesnė informacija apie priėmimą į doktorantūros studijas yra skelbiama Talino technologijos universiteto tinklalapyje. Iškilus klausimams, galima tiesiogiai susisiekti su Ilona Oja Acik, el. p. .