CHEMIJOS IR GEOMOKSLŲ FAKULTETO KOMISIJOS
Chemijos ir geomokslų fakulteto priėmimo-atestacijos komisija
Pirmininkas: dr. Tatjana Kochanė (VU Chemijos ir geomokslų fakultetas), el. p.
Nariai:
- dr. Jolanta Čyžienė (Lietuvos geologijos tarnyba);
- dr. Eugenijus Norkus (FTMC Chemijos institutas);
- habil. dr. Aivaras Kareiva (VU Chemijos ir geomokslų fakultetas);
- dr. Jiri Pinkas (Masaryk Brno universitetas);
- dr. Egidijus Rimkus (VU Chemijos ir geomokslų fakultetas);
- dr. Petras Šinkūnas (VU Chemijos ir geomokslų fakultetas);
- dr. Darijus Veteikis (VU Chemijos ir geomokslų fakultetas);
- Evaldas Kvietkauskas (studentų atstovas).
CHEMIJOS INSTITUTO KOMITETAI
Pirmosios pakopos Biochemijos studijų programos komitetai
KOMITETAS
Pirmininkė: (HP) dr. Almira Ramanavičienė, el. p.
Nariai:
- habil. dr. Virginijus Šikšnys;
- dr. Saulius Serva;
- dr. Albinas Žilinskas;
- dr. Asta Kaušaitė-Minkštimienė;
- dr. Remigijus Skirgaila (UAB Thermo Fisher Scientific Baltics, socialinis partneris);
- Beatričė Urbaitė (studentų atstovė).
Pirmosios pakopos Chemijos ir Nanomedžiagų chemijos studijų programų jungtinis komitetas
KOMITETAS
Pirmininkas: dr. Rimantas Raudonis, el. p.
Nariai:
- dr. Algirdas Brukštus;
- dr. Ieva Plikusienė;
- dr. Artūras Katelnikovas,
- dr. Viktoras Masevičius;
- dr. Martynas Misevičius;
- dr. Alma Bočkuvienė;
- (HP) dr. Vida Vičkačkaitė;
- dr. Aurimas Vyšniauskas (Fizinių ir technologijos mokslų centras, socialinis partneris);
- Simona Bendžiūtė (studentų atstovė);
Antrosios pakopos Chemijos ir Nanomedžiagų chemijos studijų programų jungtinis komitetas
KOMITETAS
Pirmininkė: dr. Saulutė Budrienė, el. p.
Nariai:
- dr. Justina Gaidukevič;
- dr. Algirdas Brukštus;
- dr. Henrikas Cesiulis;
- dr. Valentina Plaušinaitienė;
- dr. Simas Šakirzanovas;
- (HP) dr. Vida Vičkačkaitė;
- dr. Tatjana Kochanė;
- dr. Rasa Pauliukaitė (Fizinių ir technologijos mokslų centras, socialinis partneris);
- Monika Urbonaitė (studentų atstovė);
- Evaldas Kvietkauskas (studentų atstovas);
GEOMOKSLŲ INSTITUTO KOMITETAI
Pirmosios pakopos Geografijos studijų programos komitetas
Pirmininkas Asist. dr. Laurynas Jukna- CHGF Geomokslų institutas
Nariai:
- prof. dr. Dovilė Krupickaitė – CHGF Geomokslų institutas;
- prof. dr. Jurgita Mačiulytė – CHGF Geomokslų institutas;
- doc. dr. Rasa Šimanauskienė – CHGF Geomokslų institutas;
- doc.dr. Jonas Volungevičius – CHGF Geomokslų institutas;
- asist. dr. Simonas Šabanovas – CHGF Geomokslų institutas;
- prof. dr. Darijus Veteikis – CHGF Geomokslų institutas;
- prof.dr. Donatas Burneika – Lietuvos socialinių mokslų centras;
- Agnė Jasinavičiūtė – Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba;
- Agnė Petreikytė – studentų atstovė.
Pirmosios pakopos Geologijos studijų programos komitetas
Pirmininkas doc. dr. Donatas Kaminskas
Nariai:
- prof. dr. Petras Šinkūnas – CHGF Geomokslų institutas;
- prof. dr. Andrej Spiridonov – CHGF Geomokslų institutas;
- doc. dr. Saulius Gadeikis – CHGF Geomokslų institutas;
- doc.dr. Gintaras Žaržojus – CHGF Geomokslų institutas;
- doc. dr. Sonata Gadeikytė – CHGF Geomokslų institutas;
- doc. dr. Gražina Skridlaitė – CHGF Geomokslų institutas;
- doc. dr. Jurga Lazauskienė;
- dr. Jurga Arustienė;
- Gintarė Lukoševičiūtė – studentų atstovė.
Pirmosios pakopos Kartografijos ir geografinės informacijos sistemų ir antrosios pakopos Kartografijos studijų programų jungtinis komitetas
Pirmininkas Dr. Linas Bevainis – CHGF Geomokslų institutas
Nariai:
- prof.habil.dr. Algimantas Česnulevičius- CHGF Geomokslų institutas;
- prof.dr. Giedrė Beconytė – CHGF Geomokslų institutas;
- doc.dr. Artūras Bautrėnas – CHGF Geomokslų institutas;
- dr. Andrius Balčiūnas – CHGF Geomokslų institutas;
- Evaldas Rožanskas – socialinis partneris;
- dr. Žilvinas Stankevičius - VĮ „GIS-centras“, socialinis partneris;
- dr. Saulius Urbanas - UAB „Hnit Baltic“, socialinis partneris;
- Meda Nomgaudytė (studentų atstovė).
- Kostas Gružas (studentų atstovas).
Pirmosios pakopos Meteorologijos ir hidrologijos (iki 2026 06 30), Klimatologijos ir hidrologijos (nuo 2023 09 01) studijų programų komitetas
Pirmininkas: prof. dr. Egidijus Rimkus, el. p.
Nariai:
- prof. (HP) dr. Arūnas Bukantis;
- prof. dr. Edvinas Stonevičius;
- doc. dr. Gintaras Valiuškevičius;
- doc. dr. J. Kažys;
- doc. dr. Donatas Pupienis;
- dr. Lauryna Šidlauskaitė (AB "Kelių priežiūra", Technologijų vystymo skyriaus vadovė, socialinis partneris);
- Vida Ralienė (Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos, Prognozių ir perspėjimų skyriaus vedėja, socialinis partneris);
- Deividas Stragis (studentų atstovas)
Antrosios pakopos Klimato sistemų studijos programos komitetas
Pirmininkas: doc. dr. Justas Kažys, el. p.
Nariai:
- prof. (HP) dr. Arūnas Bukantis;
- prof. dr. Egidijus Rimkus;
- prof. dr. Edvinas Stonevičius;
- doc. dr. Gintaras Valiuškevičius;
- doc. dr. Donatas Pupienis;
- dr. Lauryna Šidlauskaitė (AB "Kelių priežiūra", Technologijų veystymo skyriaus vadovė, socialinis partneris);
- Vida Ralienė (Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos, Prognozių ir perspėjimų skyriaus vedėja, socialinis partneris);
- Dominyka Goldbergaitė (studentų atstovė)
Antrosios pakopos Geografijos ir teritorijų planavimo studijų programos komitetas
Nariai:
-
doc. dr. Laurynas Jukna;
-
prof. dr. Dovilė Krupickaitė;
-
prof. dr. Jurgita Mačiulytė;
-
doc. dr. Rasa Šimanauskienė;
-
prof. dr. Darijus Veteikis;
-
doc. dr. Jonas Volungevičius;
-
prof. dr. Donatas Burneika (Lietuvos socialinių mokslų centras, socialinis partneris);
-
dr. Agnė Jasinavičiūtė (Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, socialinė partnerė);
-
Studentų atstovas.
Antrosios pakopos Geologijos studijų programos komitetas
Pirmininkas: Doc. dr. Gintaras Žaržojus, el. p.
Nariai:
- prof. dr. Petras Šinkūnas;
- doc. dr. Saulius Gadeikis;
- doc. dr. Sonata Gadeikienė;
- doc. dr. Donatas Kaminskas;
- asist. dr. Jurga Lazauskienė;
- doc. dr. Gražina Skridlaitė;
- prof. dr. Andrej Spiridonov;
- lekt. dr. Jurga Arustienė (Lietuvos geologijos tarnyba, vyriausioji specialistė, socialinis partneris);
- rytis Lažaunikas (studentų atstovas);